Bosch Servisi
Bosch Servisi

Bosch Servisi ®

Bosch Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Bosch Yetkili Arıza Servisi ile iletişime geçmek kolaydır. 7/24 ihtiyacınız olan her an (0312) 429 08 88 no'lu telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bosch servisi 2004 yılından beri; Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Bosch Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan, tamir onarım hizmetlerini yerine getiren ve bakımlarını yapan Bosch servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük arızaların önüne geçmektedir.

 

 

Bosch servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Bosch Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

BOSCH SERVİSİ

Gün içinde ev ya da iş yerinde kullandığınız Bosch marka elektronik cihazlarda meydana gelen teknik arızalar için kaliteli ve güvenilir hizmet veren Ankara Bosch Servisi ile görüşebilirsiniz. Her çeşit arıza için hazırlıklı olan uzman kadromuz garantili teknik bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Ankara Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Servisi Müşterilerine karşı olan sorumluluğunu eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye kararlı olan Bosch Servisi, her zaman sağlam ve kaliteli Beyaz Eşya modelleri üretmeye gayret gösteriyor. Bu performansı ile giderek daha başarılı grafik çizen şirket, işini sağlam ve garantili yapan teknik servis ekipleri ile yoluna devam etmeye kararlı. Birinci önceliği müşteriyi memnun etmek olan Bosch Servisi, karşınıza çıkan elektronik ürün arızaları için size bir telefon kadar yakındır.

Ankara Bosch Servisi ile görüşerek arızalı cihazınıza garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Bosch Servisi Teknik donamım ve yedek malzeme bakımından eksiksiz olan servisimiz arızaların giderilmesinde en yakın çözüm ortağınız olmak istiyor.

 

Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi İzmir - Bosch Beyaz Eşya Tamir Servisi İzmir

 

BOSCH SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ

Uzman kadrosu ile yıllardır BOSCH Ankara servisi olarak Ankara'nın her bir köşesinde hizmet veriyoruz. Bosch Servisi; beyaz eşya, klima, kombi, profesyonel montaj, bakım, arıza tamir, onarım hizmetlerini en kısa sürede ve kalıcı olarak sizlere sunar.

  • %100 güvenebileceğiniz BOSCH SERVİSİ
  • 3 saat opsiyonlu randevu kayıt sistemi.
  • Haftanın 6 günü hizmetinizde.
  • Orjinal yedek parça & uzman ekip.

 

Bosch Keçiören Servisi

Bosch Altındağ Servisi

Bosch Mamak Servisi

Bosch Yenimahalle Servisi

Bosch Çankaya Servisi

Bosch Etimesgut Servisi

Bosch Eryaman Servisi

Bosch Sincan Servisi

Bosch Çayyolu Servisi 

Bosch Dikmen Servisi 

Bosch Ümitköy Servisi

 

Ankara Bosch Servisi

Ankara Bosch Beyaz Eşya Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir.

Ankara Bosch Servisi

Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığından herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 25 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

Ankara merkez ve ilçelerde yoğun bir tempo ile tüm müşterilerimize yetişirken herhangi bir yedek parça ihtiyacında cihazlarını markasında orijinal parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda profesyonel hizmet sunmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ankara Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak Ankara için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz.

Bosch Yetkili Servisi

Beyaz eşya denilince akla ilk gelen cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair pek çok farklı tipte arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor. Silindir rulosu, sürücü kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili uzman ekiplerce kontrol edilmelidir. Ankara Bosch Yetkili Servisi teknisyenlerimiz bu aksamların hepsini kontrol ederek bir problem dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Banyolarda sık kullandığımız bir diğer cihaz çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen sorunlardan bir tanesi çamaşır makine kapağı açılmama sorunudur. Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Ancak kapağı program çalışmıyorken de açılmıyor ise teknik bir durum söz konusu olabilir, Ankara Bosch Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. 

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almadığına dair bir takım şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar ekiplerimiz tarafından kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bulaşık makinenize gerekli bakım Ankara Beyaz Eşya Servisi ekibimiz tarafından yapılacak, teknik bir aksaklık var ise doğru yöntem ile onarılacaktır.

Fırınlarda ise yeterli ısıyı alamama, yemeğin geç pişmesi gibi şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Fırınınız yeterli derecede ısı sağlamıyor ise program ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Eğer ortada gaz ve elektrik ile ilgili bir sorun yok ise program yanlış seçilmiş olabilir. Cihazınızın kılavuzundan yardım alabilir ya da Ankara Bosch Teknik Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

 

BOSCH SERVİSLERİ

Bosch Keçiören Servisi Bosch Altındağ Servisi Bosch Mamak Servisi Bosch Yenimahalle Servisi Bosch Çankaya Servisi Bosch Etimesgut Servisi Bosch Eryaman Servisi Bosch Sincan Servisi Bosch Çayyolu Servisi  Bosch Dikmen Servisi  Bosch Ümitköy Servisi

BOSCH ANKARA SERVİSİ

BOSCH ANKARA SERVİSİ

Bosch Keçiören Servisi Bosch Altındağ Servisi Bosch Mamak Servisi Bosch Yenimahalle Servisi Bosch Çankaya Servisi Bosch Etimesgut Servisi Bosch Eryaman Servisi Bosch Sincan Servisi Bosch Çayyolu Servisi  Bosch Dikmen Servisi  Bosch Ümitköy Servisi

Hizmet Verilen Bölgeler

Bosch Keçiören Servisi Bosch Altındağ Servisi Bosch Mamak Servisi Bosch Yenimahalle Servisi Bosch Çankaya Servisi Bosch Etimesgut Servisi Bosch Eryaman Servisi Bosch Sincan Servisi Bosch Çayyolu Servisi  Bosch Dikmen Servisi  Bosch Ümitköy Servisi

BOSCH SERVİSİ

 

 

Tıkla Ara