Göztepe Bosch Klima Servisi

Bosch Klima servisi
Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan İzmir Göztepe Bosch Klima Servisi; Servis araçları, profesyonel teknik ekibi, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti en kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Göztepe Bosch Klima servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

İzmir standartlarında önem kazanmış olan teknik servis hizmetini en yakınınıza taşıyan servisimizi 0232 366 86 61 ya da 0850 441 1 118 numarasından arayarak, teknik ekibimizin bulunduğunuz alana yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bosch servisi 7/24 sizinle!
Bosch Göztepe Klima Servisi konusunda en iyi çözümleri sunan teknik servis danışmanlarıyla; bozuk olan Klima cihazınızı ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren servis hizmetlerini vermektedir. Bosch servis ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler.

Bosch Göztepe Klima servisi'nde teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve sürekli hizmet içi eğitimlerle bu gelişmeleri uygulamaya geçiren profesyonel teknik servis ekibimiz Bosch beyaz eşyanızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için İzmir'in her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Her ürünün eşsiz parçaları vardır. Türkiye’deki çoğu firma bu parçaların eşini bulmakta zorlanır. Ancak Göztepe Bosch Klima servisi ekibi ürünün montajı ve bakımında nasıl yanınızda yer alıyorsa arızalarınızı giderirken gerekli olan orijinal parçaları da size temin etmektedir. Bosch servisi kalitesi ve güveni ile ithal edilen ve yerine takılan parçalar cihazınıza ilk günkü özelliklerini kazandıracak. Ek olarak istediğiniz aksesuarlar tamamlayıcı olarak mutfağınıza ve banyonuza yerleştirilir. Teknolojinin son imkanlarını ayağınıza getiren firmamız tek seferde bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

İzmir Göztepe Bosch Klima Servisi Telefon Numaraları : 0232 366 8661 - 0850 441 1 118